האתר עוסק בשאלות של אמונה מול כפירה, ומיועד לעוסקים בנושא.
למדיניות האתר לחץ כאן

Kal-sites – בניית אתרים
רוצה לדעת כמה עולה לבנות אתר ? לחץ כאן

נושאים באתר

חדשות מהפקולטה לחקר מדעי המגדר

צוות האתר

צוות האתר

image_printלחץ לגירסת הדפסה

כמנהגינו, מדי פעם נביא קצת חדשות מהעולם המטורלל של הפמיניזם החדש, מדעי המגדר, ואינקויזיציית הפוליטיקל קורקט.

נפתח בפינת הזעזוע, מקרה נורא אירע, כאן בארץ הקודש, ועוד בתל אביב:

זעזוע קשה פקד את שרית פקרמן שחר, מנהלת ביה”ס היסודי “בבלי ירושלמי”, בשכונת בבלי בצפון תל אביב, כשגילתה שבנים ובנות בכיתה א’ חושבים על עצמם בדרך שונה – ומייד התגייסה לחנכם מחדש.

המנהלת סיפרה על כך במייל ששיגרה להורי התלמידים בבית הספר.

“במהלך השנתיים האחרונות יזמנו תכנית ערכית-חברתית בנושא ‘מגדר ושוויון בין המינים’. הילדים לומדים באופן חווייתי וסדנאי את נושא המגדר באמצעות למידת חקר רב-תחומי”, פתחה.

“התלמידות והתלמידים בכיתות ה’-ו’ פוגשים בייצוגים נשיים וגבריים במדיה, בספרות, בתרבות הפנאי ובעולם העבודה. התלמידות והתלמידים נפגשים עם מושגי יסוד כמו הבניה חברתית, החפצה, סטריאוטיפים מגדריים, פמיניזם, שוביניזם, לחץ חברתי ועוד (…) למידת החקר מבקשת להקנות לילדות ולילדים צעירים כלים לקריאה ביקורתית של המציאות המגדרית, ובוחנת לעומק את הנורמות הקיימות”.

לפני מספר חודשים, סיפרה להורים המכותבים, נפגשה עם חמש מחנכות כתות א’ לקראת יום ההורים. הילדים עבדו על נושא “דיוקן עצמי” ובין היתר ציירו דיוקן עצמי וציינו תכונות אופי המאפיינות אותם.

“התבוננתי לעומק בכל 144 הדיוקנאות שציירו הילדים וקראתי את הדברים שכתבו”, נזכרה. “לתדהמתי, למעלה מ-90% מהבנים כתבו על עצמם שהם חכמים, אמיצים וחזקים. למעלה מ-90% מהבנות כתבו על עצמן שהן מסודרות, טובות לב וחרוצות. באותו רגע החלטתי: לימודי ‘מגדר ושוויון בין המינים’ יתחילו בבית ספרנו מכתות א’ החל משנה הבאה.

”בית הספר נבחר להציג למנהלת המחוז ולמפקחי מחוז תל אביב את התוכנית המתקיימת בבית ספרנו. בתקווה כי תוכנית זו תיצור אדוות המאפשרות לבנים ולבנות מימוש עצמי ללא ה’גדר המגדרית'”.

המנהלת כתבה את המייל בתגובה לפניית זוג הורים שדרשו לדעת אם בית הספר ישתתף בפעילות חינוך גופני שמארגן משרד החינוך לתלמידי כיתות ה’-ו’ בפארק הלאומי ברמת גן ב-9 במאי – ואשר תתקיים תוך הפרדת בנים ובנות. המנהלת הבהירה כי בית הספר לא ישתתף בפעילות זו. 28 בתי ספר אחרים הודיעו אף הם כי לא יקחו חלק באירוע.

ובכן, מי יכול להישאר אדיש לנוכח סטיה נפשית ביזארית כזו של ילדים וילדות תמימים! היישר למחנות חינוך מחדש!

מיותר לציין כי ההתייחסות המעוותת הזו, גורמת נזק גדול לשני המינים, ופוגעת ביכולות שלהם, כפי שמסביר גם פרופ’ ג’ורדן פיטרסון:

ואם חשבתם שההשקפה הזו נוהגת בנו במידת הרחמים הליברלית, ונתונה לשיקול דעתו של האדם הבוגר, אז זהו שלא, אופס, זה לא עובד כך בליברליות:

הטענה שיש רק “זכר ונקבה” הפכה לעבירה:

סטודנט סולק מקורס על הנצרות באוניברסיטת אינדיאנה בפנסילבניה לאחר שטען, כי להבנתו מדע הביולוגיה קובע שקיימים רק שני מגדרים, זכר ונקבה.

המרצה הקרינה סרטון וידאו בו מדבר טרנסג’נדר, כומר לשעבר, ולאחר מכן ביקשה מהסטודנטיות לחוות דעתן על המציאות בה גברים כופים דעתם על נשים, סקסיזם והפריבילגיה של הגברים.

הסטודנטיות נמנעו מלהגיב והסטודנט בחר לערער על תפיסתה של המרצה אשר סילקה אותו מהשיעור ומהקורס.

המרצה טענה שהוא הביע את דעתו באופן בלתי מכובד, ואילו הסטודנט טוען שהמרצה הפרה את זכותו החוקתית לחופש ביטוי. שימוע בנושא יתקיים ב-19 במרץ.

לא פחות מ-69 מגדרים שונים מוכרים כיום מעבר לזכר ולנקבה, ובהם בין היתר אדם שיש לו מספר מגדרים בעת ובעונה אחת או מגדרים המתחלפים מעת לעת, אדם שלו שתי זהויות רוחניות, אדם בעל מגדר הנתון לשינוי, אדם שאינו יודע מה המגדר לו הוא משתייך, אדם שהתנהגותו אינו תואמת את ההתנהגות המקובלת ע”י המגדרים האחרים, אדם שאינו משתייך למגדרים הקיימים ועוד.

אמנם, זה לא שחור ולבן, החיים מורכבים, אל תתפסו את זה בדיכוטומיה, אותם אנשים שיהרגו כדי לכפות את הדעה שיש המון מגדרים וכל אחד הוא יחיד ומיוחד, לא מוכנים לשמוע שיש הבדלים בין נשים וגברים, מגדרים יש הרבה, אבל הנשים והגברים שייכים למגדר אחד, מה לעשות, מדע זה מדע!

כך זה נראה:

הסרטון הזה נכנס בארה”ב לסוגת החדשות הפופולרית של “הטירוף בקמפוסים”. מדובר בקטע מדברים שנשאה הביולוגית הת’ר היינג בפני קהל, בכנס על גיוון חברתי שנערך לפני כשבועיים באוניברסיטת פורטלנד סטייט.

היינג אמרה שיש דברים שאין טעם להיעלב מהם כי הם עובדות אנטומיות וביולוגיות: גברים גבוהים יותר. נשים הן אלה שצריכות לשאת את התינוק ולהיניק. לגברים יש מאסת שריר גבוהה יותר, השומן בגופן של נשים נוטה להצטבר במקומות אחרים בגוף, ו”המוחות שלנו שונים”.

האמירות הללו גררו תגובה נזעמת של פמיניסטיות ואנשי שמאל בקהל, ואלה יצאו בהפגנתיות. אחת מהן קראה, “אפילו הנשים שם עברו שטיפת מוח!”. ייתכן שהיא גם חיבלה במערכת ההגברה בדרכה החוצה.

היינג צייצה שהמפגינים תיכננו מראש לצאת מההרצאה. לדבריה, אחד הודיע לאחרים כי חלפו שש וחצי דקות, ואז הם יצאו כקבוצה.

בהארץ דווח:

קבוצת מפגינים יצאה במחאה מפאנל אקדמי שעסק במגדר, אחרי שפסיכולוגית אבולוציונית טענה שיש הבדלים אנטומיים בין גברים לנשים. קבוצת הסטודנטים הליברלים קמה בזעם, תוך כדי צעקות ומחאות קולניות – ביניהן “אין פה מקום לנאצים” – ושניים מהם אף ניסו לנתק את המיקרופון של הדוברים… 

אך המפגינים שנכנסו לאירוע במטרה ברורה לפוצץ אותו, כלל לא חיכו לתורו של דמור לנאום ולא הצליחו לעצור את זעמם כשעמיתה שלו – פסיכולוגית אבולוציונית – התחילה בדבריה ועמדה על ההבדלים האנטומיים בין גברים לנשים. “ישנם הבדלים רבים בין גברים לנשים. הגובה שונה, מסת השריר שונה, חלוקת השומן בגוף ואפילו המוח שלנו שונה”. כאן המפגינים כבר לא שלטו בעצמם ועזבו את האולם. המרצה, בתגובה, אמרה כי “אפשר להתעצבן מזה אבל זה לא ישנה את המציאות”.

אחרי שיצאו מהאולם והמשיכו להתעמת, הפעם עם המשטרה בחוץ בסגנון הרדיקלי המוכר של “Fuck the police, power to the people”, הבהיר מרכז הכנס כי דיונים כאלה – מעוררי מחלוקת ככל שיהיו – חייבים להתקיים באוניברסיטה, אחרת לא יתקיימו בשום מקום אחר.

אם לפני שנים לא רבות היה כל כך IN להסביר מדוע גברים ממאדים ונשים מנגה, איך להבין אחד את השני, איך כל צד יכול לראות את התכונות המיוחדות של הצד השני, בן הזוג, ולתת לו את מה שהוא צריך, לראות כיצד אי הבנות נובעות מהבדלים, שתשומת לב אליהם יכולים להעניק אושר ואהבה. הרי היום רעיונות כאלו נחשבים לכפירה! תחי דת המגדר!

למה אנשים מביאים ילדים לעולם? פעם חשבנו שזה פשוט הרצון שלהם, אפילו בעלי החיים קשורים לילדיהם ודואגים להם. אבל עם התקדמות המדע, התברר שמאיץ החלקיקים השויצרי סיפק הוכחה מוחצת למכניקת הקואנטים הפמיניסטית, זה לא עובד כך, המודל הסטנדרטי קובע:

חתונה ומשפחה גרעינית הם לא דברים שמתהווים בחלל מבודד שלא בתוך הקשר חברתי. אף זוג לא היה חושב להתחתן אילולא החברה שהמציאה את המושג הזה. הורים מרשים לעצמם להתערב, להגיד ‘תתחתנו כבר’, ‘תביאו ילדים’, (מקור: פמיניסטית דגולה).

בל נשכח את מטומטמי ‘אל תביאו ילדים‘, כי מצטרף אליהם כעת ד”ר לפילוסופיה ריצ’ארד צ’אפל (אוניב’ פרינסטון), האם צריך להביא ילדים? שואל הפילוסוף, הוא מותיב והוא מפרק: זה ענין רציני, זה הופך את הנושא לקשור בתחום הפילוסופיה, כלומר: תתייעצו איתי, ומה מייעץ האחיתופל? אני מניח שאתם לא מופתעים, הפילוסוף מצטט את האפיפיור שטוען שאכן כדאי וטוב להביא ילדים, עמדה דתית קיצונית זנוחה כנראה, אבל אנחנו הנאורים, פונים אל המדע, כלומר אל הד”ר לפילוסופיה (כבר אמרנו?), וזה מלמד אותנו, שיש עוד דרכים לתרום לחברה, לא רק דרך הבאת ילדים אגואיסטית (הנה, למשל פרסום מאמרים!, כשם שהילדים הם הזכר של אדם בעולם, כך המאמרים ‘פרסם או שתיעלם’).

העיתונאית הבריטית המהוללת קלריסה סבג מונטיפיורי, פרסמה מאמר הנושא את השם המקצועי והמתבקש: “האם האימהות מגדרית?”, ובכן, שלא תטעו לרגע, סימן השאלה בכותרת הוא רטורי, היא לא העלתה על דעתה לרגע שאימהות היא ענין נשי, זו תפיסה מיושנת ושוביניסטית, וכפי שהיא אומרת ‘האימהות כרגע בשיפוץ יסודי’, ובכן, במסגרת השיפוץ אנו מגלים שאימהות ואבהות זה ענין של בחירה, ואין קשר למגדר, (כרגע אנחנו בצד שאין דבר כזה מגדר, כזכור, הנשים והגברים הם אותו דבר), אחד מגיבורי התרבות של המחברת החליט שאין טעם שילדיו יקראו לו ‘אבא’, יש עוד הרבה שמות אופציונליים לפרטנרים בתוך המשפחה. הריון אינו ענין לנשים, הוא ענין ל’בעל הרחם’. עם זאת היא מתארת בפאתוס נוגה מעט: “אך גם בעולם החדש והאמיץ הזה, האימהות נותרה מקודשת באופן מוזר”, זה כנראה מושפע מהדטרמיניזם הביולוגי המרושע ש’שולט במסורת המערב’, לפיו: “יש אמונה כי נשים מיועדות מבחינה ביולוגית או מתוכנתות להיות אמהיות”, והאמת המדעית? אימהות היא תלויית זמן ומקום, הרי אצל האבוריג’ינים יש ילדים שגדלים אצל דודות!! בקיצור, איפה איינשטיין ואיפה מדעי המגדר. מי צריך מעבדות, כשיש לנו חומר אנושי נעלה ואציל כל כך, וכמו שאומרים: אביו היה אחד מאבות המזון, המשפחה שלו כולה גזים אצילים, והמדע שלו ליברלי להפליא!

ולקינוח, אדם מעשי מנצל את הטמטום לטובת הכיס שלו: גבר בקנדה שינה את המין שלו לנקבה כדי לקבל הנחה בביטוח רכב, תעשו לו משהו…

0 0 votes
Article Rating

שתף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

תגובות ישירות

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x