נושאים באתר

צוות האתר

צוות האתר

ביאור "שיחת חיות ועופות"

שיתוף ב print
הדפס מאמר
שאלה: כיצד ניתן להסביר את אגדת חכמים ששלמה המלך היה בקי בשיחת חיות ועופות?

 

ביאור "שיחת חיות ועופות"

שאלה: כיצד ניתן להסביר את אגדת חכמים ששלמה המלך היה בקי בשיחת חיות ועופות? האם יתכן שאדם יוכל לשוחח עם בעלי חיים או להבין מה הם מדברים?

תשובה: בזמננו ידוע שבעלי חיים מתקשרים זה עם זה בדרכים שונות, חוקרים פענחו סימנים מסויימים בתקשורת של הדבורים, וכן של הנמלים. אנו יכולים גם לתעד תקשורת בין קופים, לויתנים, דולפינים, אף שלא תמיד אנחנו יכולים להבין. ויתכן ששלמה המלך התמחה בהבנת התקשורת של בעלי חיים.

יתכן גם שהכונה ליכולת לתקשר עם בעלי חיים, כפי שנאמר ששלמה מלך על בעלי החיים ואף על החיות הטורפות שהיו משרתות אותו, ישנם אנשים שיש להם יכולת מופלאה לתקשר עם בעלי חיים. אחד מהם הוא קוין ריצ'רדסון, המתקשר עם בעלי חיים טורפים, בלי שום היכרות מוקדמת איתם, הוא פשוט מתהלך בג'ונגל ומתחיל לתקשר עם אריות, להתחבק איתם, בזמן שהאריה מאיים על אנשים אחרים, עם ריצ'רדסון הוא ממש יוצר קשר, ריצרדסון יכול להכניס את ידו לתוך לועו של האריה בלי חשש, ואף לסטור על פניו. כינויו הוא "איש האריות" ,אבל ריצ'רדסון מתקשר עם חיות רבות, וביניהן חיות טורפות אחרות.

צפו:

שתף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

תגובות ישירות

Leave a Reply

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Subscribe  
Notify of